Питання щодо “генерального прибирання” міста, яке не проводилося десятиліттями, перебуває на посиленому контролі міського голови. Артем prubufannya1Семеніхін особисто робить щоденний об’їзд міста, координує та контролює роботу комунальних служб. Завдання №1 у цьому напрямку – максимально вичистити місто від сміття до Великодніх свят, але в кінцевому результаті прибирання має бути проведене у кожному “закутку”, від центру до околиць міста. Так, мешканці кожного мікрорайону уже встигли помітити позитивні зрушення у цьому напрямку. По всьому місту вивозиться сміття, викорчовуються старі дерева, вичищається поросль, ремонтуються паркани, відсипаються дороги. Робота не припиняється навіть на вихідних. Закликаємо громаду міста долучатися до прибирання та виходити на організовані толоки.

Все буде Україна!