vust18 березня у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулося відкриття благодійної виставки hand-made виробів Віани Пальчинської «Велике серце дитини», з метою благородної справи – збору коштів для 12-річної Анастасії Бондар, яка хворіє на лейкоз крові.

На заході були присутні начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, директор міжнародного благодійного фонду «Крила надії» Валерія Рошкован, учні навчальних закладів та мешканці нашого міста.

Олена Шинкаренко висловила подяку Віані Пальчинській за активну громадську позицію, та зазначила у необхідності гуртування громадськості заради благородної справи – допомоги людям, яким вона потрібна.

Присутні мали змогу насолодитися прекрасними виробами, та при бажанні придбати роботи, що представлені на виставці, а також, прослухати захоплюючу п’єсу у виконанні Віани Пальчинської, яка є вихованкою дитячої музичної школи №2.

Благодійну виставку-продаж hand-made виробів «Велике серце дитини» Ви можете відвідати в робочі дні з 8.00 до 17.00 з 17 березня за адресою: м.Конотоп, пл.Миру,4, центр культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» та допомогти дівчинці, яка потребує нашої підтримки та допомоги. Чекаємо на Вас та сподіваємось на розуміння.