19 березня  Артем Семеніхін провів зустріч з громадою мікрорайону “Порт”. До неї долучилися депутат Сумської обласної ради, член фракції ВОpr2 “Свобода” та голова постійної бюджетної комісії облради Олена Сердюк, начальник загального відділу Конотопської міської ради Тетяна Іноземцева та юрист Оксана Добрянська. Під час спілкування міський голова розповів про перспективи розвитку та благоустрою міста. Він повідомив , що найближчим часом на мікрорайон будуть виділені кошти у сумі 100 тисяч гривень і розподільником цих коштів будуть самі мешканці. У форматі громадських слухань вони будуть обговорювати та вирішувати, як розподілити свій “бюджет”. За словами міського голови, це стане серйозним поштовхом до розбудови громадянського суспільства. Водночас він закликав усіх думати не про існування, а в першу чергу про розвиток свого мікрорайону. Для прикладу, існує безліч програм реконструкції та розвитку, участь у яких можлива лише за наявності відповідного проекту. Тому мешканцям варто добре подумати про пріоритетні завдання та яким чином витрачати на них кошти.

Учасники зустрічі дякували Артему Юрійовичу за оперативне та позитивне вирішення питань щодо їх попередніх звернень, відмітили зразкову роботу комунальних служб та висловили бажання, щоб зустрічі з міським головою набули систематичного характеру. До слова сказати, виборці мікрорайону “Порт” ще жодного разу не бачили депутатів свого округу, яким віддали свої голоси під час воєвиявлення громадян. Відповідаючи на питання щодо благоустрою, очільник міста повідомив, що наразі ведуться роботи з прибирання територій на в’їздах у місто та центральних районах. Але робота ні в якому разі не буде припинятися, аж допоки весь Конотоп та передмістя не буде вичищене від сміття. До речі, у благоустрої міста міський голова намагається максимально долучати до роботи державні служби, а не приватників.

Також мешканці підняли питання  щодо бродячих собак, які можуть становити загрозу не лише дітям, а й дорослим. Як уже повідомлялось раніше, у Конотопі працює ініціативна група з створення притулку для собак, який орієнтовно може обійтися  місту у 3 мільйони гривень. Наразі це непосильна  сума для міського бюджету. Але, щоб зробити перші кроки для реалізації проекту, на одне з найближчих засідань сесії буде винесене питання про виділення коштів на розробку проектної документації, що дасть можливість брати участь у різноманітних міжнародних програмах.

На зустрічі була також піднята проблема каналізаційних люків. За словами міського голови, починаючи вже з цієї весни, буде впроваджуватися практика встановлення виключно пластикових люків, що обійдеться значно дешевше для місцевого бюджету та не буде привертати увагу любителів легкої наживи, а саме – крадіїв металобрухту. Серед пропозицій щодо розвитку мікрорайону, громада запропонувала створення басейну, відновлення рентген-кабінету, виїзний прийом вузькопрофільних медичних спеціалістів, розробку культурної програми для жителів мікрорайону “Порт”.  Міський голова повідомив про план відновлення та осучаснення  фізіотерапевтичного відділення  міської лікарні, яке знаходиться в районі Колієпроводу.

На завершення зустрічі мешканці подякували Артему Юрійовичу за приділений час, незважаючи на пізній вечір, та побажали йому міцного здоров’я. Звертаючись до громади, свободівка Олена Сердюк наголосила, що свої звернення на її ім’я, як депутата обласної ради,  мешканці можуть передавати до 116 кабінету Конотопської міської ради. Вона також повідомила, що найближчим часом у місцевих ЗМІ з’явиться графік  її зустрічей та особистого прийому громадян у м.Конотоп. Тож, шановне товариство, слідкуйте за оголошеннями.pr3

Все буде Україна!