Шановні жителі міста! Розпочалася передплатна компанія на періодичні видання на друге півріччя 2010 року. У зв’язку з цим доводимо до Вашого відома, що газета «Урядовий кур’єр» всебічно і оперативно висвітлює діяльність Президента України, роботу Кабінету Міністрів, органів виконавчої влади, як у центрі, так і на місцях, друкує закони України, укази і розпорядження Президента, постанови уряду, відповіді на запитання, які турбують читачів, поради авторитетних учених, юристів, лікарів. Більшість офіційних документів, які друкує «Урядовий кур’єр», набирають чинності, саме, з дня опублікування в газеті.

         Ціна на видання залишається незмінною. Ветерани війни, пенсіонери, чорнобильці, студенти зможуть передплатити газету за пільговою ціною (передплатний індекс – 40227), яка становить: на 3 місяці – 30 грн., на півроку – 60 грн. Для інших передплатників та підприємств і організацій: на 3 місяці – 60 грн., на півроку – 120 грн. Передплатний індекс – 610035.

         Також, триває передплата газети «Конотопський край». Вартість передплати на 6 місяців становить 40,23 грн. Передплатний індекс – 61275.