18 березня у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

На заході були присутні заступник міського голови Юрій Ноєвий, секретар міської ради Олена Багрянцева, начальник житлово-комунального господарства Григорій Павлюченко та працівники житлово-комунального господарства і  побутового обслуговування населення.

Юрій Ноєвий, Олена Багрянцева та Григорій Павлюченко  відзначили працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення  нагородами обласного та місцевого рівня.

Присутніх вітали зі святом та дарували гарний настрій учні дитячої музичної школи №2 Микита Іщенко, Катерина Петрушенко та Олександра Черненко (викладач Вікторія Осташко), солістки вокально-хореографічного колективу «До-мі-соль-ка» центру дитячої та юнацької творчості Катерина Яременко та Діана Тихоненко (керівник Юлія Гланц), танцювальний клуб «Фрі-Стайл»  (керівник Олена Логвінова), колектив спортивного бального танцю «Сучасник» центру дитячої та юнацької творчості (керівник Марина Сіренко), хореографічний колектив «Арт-Стайл» (керівник Юлія Михальченко).

Сфера послуг – одна з найважливіших складових економіки міста.

Впевнені, що зусилля працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення й  надалі сприятимуть зростанню комфортності життя мешканців нашого міста.