19 березня 2016 року в будинку культури «Зоряний» відбувся ювілейний звітний концерт, присвячений 60-річчю від дня заснування  дитячої музичноїDANCE школі №1. З цієї нагоди на свято завітали: секретар міської ради Олена Багрянцева, головний спеціаліст управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації Людмила Черниш, начальник відділу культури міської ради Олена Шинкаренко, викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського Елла Михайлова, викладачі Чернігівського музичного училища імені Левка Ревуцького Надія Кузнєцова та Марина Лосєй та  просто небайдужі шанувальники музичного мистецтва.

Основою звітного концерту школи стали виступи учнів – переможців регіональних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів. В програмі  було представлено усі відділи: фортепіанний, народних інструментів, оркестровий, хоровий клас та клас сольного співу. Щирими оплесками глядачі зустріли як сольних виконавців, так і музичні колективи школи, а це: хор учнів молодших класів, хор учнів старших класів, ансамбль гітаристів та бандуристів,  дитячі ансамблі скрипалів «Квітограй» та «Violini», оркестр «Гармоніка», фортепіанні ансамблі.

Ювілей – це свято спогадів і досвіду, це період підведення певних підсумків та досягнень. Високий суспільний рейтинг, цілеспрямований процес розвитку, фахова майстерність викладачів, високі творчі досягнення учнів – результат злагодженої, послідовної роботи всього навчального закладу.

Без сумніву, творчій звіт вихованців та викладачів цього мистецького закладу перед батьками та громадськістю міста вкотре продемонстрував, що дитяча музична школа №1 була і залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення, тим культурним осередком, де юні музиканти можуть особисто долучитись до високого мистецтва, гармонійно та всебічно розвиватися.