111111111111122 березня 2016 року на сайті “СТС” була розміщена стаття: “У Конотопі мер- свободівець закупив російські автобуси, не підтримавши вітчизняного виробника”,  де була вказана абсолютно неправдива інформація та наклепи на міського голову Конотопа Артема Семеніхіна.

Журналісти інтернет видання “СТС” вибачилися перед міським головою Конотопа за свій не фаховий підхід до повідомлення новин.

Міський голова Артем Семеніхін приймає вибачення від журналістів інтернет- ресурсу “СТС”: “Людина – це не комп’ютер, вона може помилятися, більше того, навіть найсучасніша техніка не застрахована від помилок. Головне в житті – робити висновки і вчитися на своїх помилках. Я приймаю вибачення від журналістів “СТС” за їх непрофесійність. До того ж, незважаючи на все, я готовий до співпраці заради розбудови могутньої, соціально-справедливої України.”

Сподіваємося, це останній прикрий випадок, пов’язаний з  чесним ім’ям мера-свободівця, націоналіста Артема Семеніхіна. Адже така непрофесійність працівників інтернет видання, в першу чергу, заплямувала  ім’я самих журналістів та поставила  під сумнів прозорість їхньої роботи.

http://sts.sumy.ua