vuboru22 березня відбулася нарада з головами квартальних комітетів міста, на якій були присутні міський голова Артем Семеніхін, заступник міського голови Ігор Степанченко, керуючий справами виконкому Венедикт Ідрисович Яроцький, секретар міської ради Олена Багрянцева, керівники відділів та управлінь міської ради, дільничні інспектори поліції та представники ЗМІ. На початку зборів до всіх присутніх звернувся Артем Семеніхін. Він подякував  головам кварткомів за їх плідну роботу, за співпрацю та допомогу у налагоджені зв’язку між громадою та владою міста. Доводимо  до відома громадян, що у квітні спливає термін повноважень голів квартальних комітетів, якими вони були наділені впродовж п’яти років. Як повідомила начальник відділу організаційної та кадрової роботи, Наталія Яременко, уже затверджений графік звітно-виборчих зборів на кожному кварталі, під час яких будуть відбуватися і вибори кварткомів. На зборах будуть також присутні депутати, закріплені за округами, та працівники відділу організаційної та кадрової роботи Конотопської міської ради. Тож просимо всіх мешканців Конотопа  бути активними, цікавитися життям міста, свого  кварталу, вулиці та брати в ньому безпосередню участь.

Також перед представниками громади міста виступили начальник центру надання адміністративних послуг Тетяна Марищенко, керуюча відділенням “Ощадбанку” в м.Конотоп, голова громадської організації “Український Дім – Конотопська родина” , представники газового господарства, управління праці та соціального захисту населення, заступник начальника поліції. Вони доповідали з найбільш хвилюючих громаду міста питань.

На завершення зустрічі, керуючий справами міськвиконкому Венедикт Ідрисович Яроцький подякував усім за плідну працю, побажав успіхів, наснаги, міцного здоров’я, вдячності та підтримки від мешканців своїх кварталів.vuboru1