P3230596123 березня на базі міського будинку культури «Зоряний» відбувся перший районний хореографічний семінар-практикум «Мистецька лабораторія». Мета семінару – розвиток хореографічного мистецтва, підвищення компетентності та художньо-професійного рівня керівників, обмін досвідом між творчими хореографічними колективами міста та району, налагоджування творчих зв’язків та пошук оригінальних зразків хореографічного мистецтва.

Свої майстер-класи проводили керівники хореографічних колективів міських будинків культури «Зоряний» та «Сучасник»: зразковий ансамбль «Free Dance» (керівник Людмила Омельченко), клуб спортивно-бального танцю «Carpe Diem» (керівник Євгенія Деркач) та колектив сучасного танцю «Keep moving сrew» (керівник Євгеній Смирнов), ансамбль танцю «Тріумф» (керівник Антон Васюта) та  хореографічний колектив «Едельвейс» (керівник Наталія Прокопець). Хореографи не тільки представили присутнім танцювальні номери у виконанні учасників своїх колективів, а і навчили хореографічним стилям, в яких вони працюють – хіп-хопу, брейк-дансу, фламенко, джайву та азам класичного тренажу біля станка.

Особливістю семінару стало саме практичне його спрямування, адже учасники, які приїхали з усіх куточків Конотопського району: Чорноплатового, Сем’янівки, Соснівки, Шпотівки, В`язового, Грузького, Шаповалівки із захопленням опановували сучасні та молодіжні напрямки хореографічного мистецтва. Присутні отримали багато емоцій, навичок та естетичної насолоди від спілкування один з одним та знань, отриманих від участі у І районному семінарі-практикумі «Мистецька лабораторія».