Протягом останнього десятиріччя епідемічна ситуація з туберкульозу в Україні значно погіршилась. Ця соціально небезпечна інфекційна хвороба стала проблемою для багатьох країн світу. tub12

Кожен з нас щодня вирішує безліч різних проблем та питань. Часом «нагальні» та «невідкладні» справи примушують забути про себе. Навіть почуваючи себе хворими, ми відкладаємо візит до лікаря, бо не вважаємо нашу недугу вартою уваги та дорогоцінного часу. Іноді бракує необхідної інформації, або нами володіють хибні переконання, які заважають вчасно звернутися за допомогою, але варто зупинитись і подумати, що може бути важливішим за наше здоров’я?!

Відповідно до Указу Президента України від 22.03.2002 №290/2002 «Про Всеукраїнський  день боротьби із захворюваннями на туберкульоз» 24 березня в Україні відмічається Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом, а у період з 01 по 31 березня оголошено місячником боротьби з туберкульозом.

Як відомо найкращі ліки від будь-якої хвороби-профілактика, а профлактику потрібно починати з дитинства, отже загальноосвітні навчальні заклади приділяють велику увагу даній проблемі і протягом березня у школах міста Конотоп були проведені:

тематичні заходи просвітницького та виховного змісту (виховні години, бесіди, засідання круглих столів);

показ відеороликів, присвячених боротьбі з захворюванням на туберкульоз;

конкурс малюнків «Як захиститись від туберкульозу».

Окрім того студенти медичного училища відвідали загальноосвітні навчальні заклади з презентаціями профілактики туберкульозу та здорового способу життя, провели просвітницько-інтерактивні заходи та познайомили учнів із причинами та наслідками хвороби. Отже «Поінформований-означає озброєний», тож не нехтуйте порадами і робіть висновки!tub13