IMG_6423 (1)24 березня в приміщенні Конотопського міського краєзнавчого музею відбулася презентація збірки місцевого поета Віталія Дяговця «Невидимий поет».

Як пояснив автор специфічну назву збірки, він займається літературною творчістю вже майже 40 років, а за цей час до друку вийшла лише друга його збірка. Але справа не в кількості, а в якості вміщеного у ній літературного матеріалу.

У своїй книзі Віталій Дяговець умістив роздуми над миттєвостями життя. Крізь кожен вірш просякнута думка, що поет повинен служити на благо людей та спрямовувати їх на вірний шлях. Жоден з віршів, що ввійшли до збірки, не схожий на свого попередника.

Захід пройшов у неформальній та невимушеній обстановці, що є вже характерною ознакою для заходів членів літературної студії «Джерела». Презентував свою збірку автор на свій день народження.

Автора привітали з виходом поетичної збірки головний спеціаліст відділу культури і туризму Павло Степанідін, директор Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Артур Мокроусов, колеги по перу з літературної студії «Джерела» Ірина Козлова, Федір Рижий та Михайло Казарцев, місцевий журналіст та краєзнавець Ігор Лисий та безліч знайомих та близьких автору людей.

Окрасою заходу стали музичні номери у виконання дуету у складі Миколи Таскаєва та Валерії Ільченко, а також чудова пісня у виконання Майї Восканян.

Маємо надію, що дані заходи стануть традиційними і будуть все частіше радувати місцевих поціновувачів літературного слова.