25 березня 2016 року  відбулася звітно-виборча конференція Конотопської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, куди були запрошені міський голова Артем Семеніхін, секретар міської ради Олена Багрянцева, депутат міської ради Тетяна Сизон, veteranuпредставники відділів та управлінь, інших громадських організацій.

Всі присутні висловили свою повагу та шану тим, хто її заслужив – вже не молодому, але надзвичайно активному поколінню. Багатьом з присутніх на сьогоднішній зустрічі уже далеко за 80, і навіть за 90, але їм надзвичайно важливо відчувати від усіх нас підтримку, свою значущість та необхідність. Усі вони завжди поспішають на заходи, які відбуваються в місті, займають активну життєву позицію, ніколи не стоять осторонь  важливих суспільних питань, в будь-який момент готові простягнути руку допомоги тим, хто її потребує. Усі присутні, зокрема і запрошені гості відмітили зразкову роботу організації на чолі з Литвиновим Валерієм Михайловичем. Звучало безліч приємних слів вдячності, а за свою роботу організація отримала не одну грамоту та подяку.

Подвійною радістю варто відзначити те, що саме сьогодні відзначає свій день народження член організації, Почесний громадянин міста Конотопа Зінчук Сергій Макарович. Водночас прикро, що свій 89-ий день народження він святкує у лікарняній палаті. Привітати іменинника теплими словами, подякою від міського голови та квітами завітали секретар міської ради Олена Багрянцева, депутат Тетяна Сизон та колеги Сергія Макаровича, члени громадських організацій. Приєднуємось до привітань та зичимо імениннику міцного здоров’я, успіхів та довгих років життя.veteranu1