25 березня 2016 року о 16.00 у великій виставковій залі міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбувся захід-реквієм присвячений річниці загибелі нашого земляка Михайла Сусло (позивний Слідопит). Героя, який загинув у зоні АТО, бiля с.Пiски Донецької області. Хлопцю, ще не виповнилось і 24 роки… Героя, який був інвалідом по зору, але добровольцем пішов на війну, щоб захищати рідну землю.msuslo

На заході були присутні рідні Михайла та передали його особисті речі, які стануть експонатами міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського. Знайомі та товариші по службі, виступили зі словами глибокої скорботи, що наша ненька Україна втратила такого героїчного сина, та виказали слова співчуття рідним Михайла.

Присутні переглянули відео презентацію з фотографіями Слідопита в супроводі єдиної пісні, що була в його телефоні на момент смерті. Доповнили захід пісня  «Мальви» у виконанні Майї Васконян, та «Ми хочемо миру» у виконанні вокально-хореографічного гурту “До-Мі-Соль-ка”.

Захід пройшов у дуже проникливій атмосфері залишивши відчуття туги та смутку але все ж даючи надію, що допоки такі сміливі та саможертовні воїни воюють на сході України захищаючи її територіальну цілісність, стоючи там до останньої краплини крові, то ми можемо жити спокійно. Тож не будемо забувати про наших героїв! Герої не вмирають!