teatrsСвято Пурим євреї відзначають уже понад дві з половиною тисячі років. Цього річ Пурим святкують 24 березня.  З нагоди цього свята, 27 березня 2016 року о 14.00 в міському будинку культури «Сучасник» відбулась прем’єра вистави «Мазаль тов» за участі аматорського театрального колективу «Фенікс» (режисер Аркадій Бомштейн).

Поціновувачі театрального мистецтва насолодилися переглядом комедійної п’єси. І були у захваті від дійства. Чудові декорації та професійне озвучення доповнили професіоналізм акторів.

На святі була присутні почесні гості, а саме: заслужений працівник культури України Григорій Костель, який багато років поспіль очолював народний театр та начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, яка привітала театралів з їх професійним святом, побажала процвітання та мирного неба над головою.

Даний захід відбувся відповідно до Меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом Конотопської міської ради та національними меншинами міста Конотопа від 18 січня 2016 року.