26.03.2016 делегація від нашого міста у складі начальника відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко та директора Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Мокроусова А.І. взяли участь у загальних звітно-виборних зборах громадської організації, що об’єднує людей, які народились або тривалий час працювали на Сумщині – «Сумське земляцтво у місті Києві», що відбулись у місті Київ. Дана поїздка сприяла налагодженню тісних контактів та співпраці між закладами культури міста та даною громадською організацією.kartunu

Родзинкою заходу стало вручення у подарунок делегації від нашого міста 7 картин відомої мистецької родини художників, які народились у Конотопі – Володимира та Олександра Масиків та 10 офортів відомого земляка-художника Володимира Набоки, що стануть чудовим доповненням фондової колекції Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського.

Незабаром в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського відбудеться урочистий захід з передачі даних картин до фондів музею.