098Під таким девізом 23 березня у великій конференц-залі готельного комплексу «Турист» відбувся VII з’їзд Організації ветеранів України.

На зібрання прибули 120 делегатів від усієї України. Від Сумської області були делеговані 3 особи, серед який пощастило бути і Голові ради Конотопської міської організації ветеранів війни, праці, Збройних сил та органів правопорядку Дмитру Ярмаку. Він мав можливість і честь своїм правом голосу приймати рішення, що були винесені на з’їзд, зокрема, обирати голову Організації ветеранів України та головного редактора газети «Ветеран України». На з’їзд також були запрошені та виступали перед делегатами з усієї країни представники від народних депутатів України, ветеранів АТО, Афганістану. Промовці від ветеранських організацій інших держав поділилися своїми здобутками та досвідом діяльності у певних сферах.

Серед інших, у керівні органи Організації ветеранів України члени з’їзду обрали представників Ради організації ветеранів України. Одним із учасників цього органу став і представник нашого міста, Дмитро Іванович. Він став одним із двох представників Сумщини, що потрапили до цього переліку та одним із 117-ти делегатів із усієї України. Це неабияка честь – ухвалювати рішення, що можуть впливати на долю значної кількості людей, адже на обліку у ветеранській організації нашої країни перебувають  більше 7 млн осіб. Вона є по суті найчисельнішою громадською організацією в Україні. Також було висунуто пропозицію, щоб голова ради ветеранів у кожному місті був позаштатним радником міського голови. У такий спосіб він би ділися своїм досвідом та представляв би інтереси усіх ветеранів.

На VII з’їзді Організації ветеранів України було розроблене та сформульоване звернення делегатів до молодого покоління нашої держави з тим, щоб вони свято охороняли та примножували традиції людей похилого віку. Вони закликали використовувати досвід старшого покоління, аби побудувати єдину та щасливу Україну.099