clabЧергова зустріч з батьками відбулася у Сімейному клубі «Щаслива родина» на базі Конотопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У ході заняття присутні мали змогу обговорити питання щодо труднощів у вихованні дітей.  Запропоновані фахівцем вправи були спрямовані на те, щоб батьки, поставивши себе на місце дітей, відчули як воно бути, коли тебе сприймають через призму певної ролі, а найгірше, коли самі батьки ставлять «ярлики» на власних дітей. Переглядаючи відеоролики, відповідаючи на запитання тесту «Виховання дітей», акцентувалася увага на силі слів, які ми говоримо до наших дітей.  Жваве обговорення свідчило про те, що батьки потребують подібних зустрічей щодо підвищення педагогічної обізнаності та виховного потенціалу.

Ми, батьки, більше всіх інших впливаємо на життя наших дітей. Ми можемо випромінювати радість, ділитися щастям, що живе у наших серцях. Наші емоції перехідні. Варто віддавати найкраще, бо це наше призначення. Хтось повинен зберегти сімейні спогади, перетворюючи родину в дещо надзвичайне і прекрасне. Хтось повинен знаходити час для молитви і передбачати будь-які неприємності. Хтось повинен відноситися до сім’ї, як до такого за що варто боротися, що варто будь-якої кар’єри, потребує непростої праці у  вихованні дітей.

У двері нашої  оселі щодня заходять головні і дорогі  люди нашого життя. Віддавайте щедро!

У дітей одне дитинство – зробіть його незабутнім!