29.03.2016 спеціалістами Конотопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено чергове заняття в Клубі прийомних сімей «Розумні батьки – щасливі діти».batku

Захід проведено у формі активного діалогу із використанням тренінгових психологічних, рольових та релаксаційних вправ, тестувань із самодіагностики, обговорення тематичних відеороликів.

Основні очікування, які висловили батьки на початку заняття, це – отримання нової інформації щодо варіантів та прикладів вирішення сімейних проблем, застосування виховних методик.

Присутні мали змогу поспілкуватися між собою з різних питань, що стосуються спілкування з дітьми, майстерності розподілення власного часу, життєвих сил та енергії, як стримувати себе у ситуації гніву та ін.

Частина заняття була присвячена такій делікатній темі як сексуальне виховання дітей. Всі дійшли згоди, що батьки часто піднімають це питання, коли малолітня дитина вже раптово демонструє несподівану цікавість. І часто дорослі виявляються неготовими до розмови з дітьми.

Дорослі мають пам’ятати, що даної теми не потрібно уникати та робити її забороненою; на незручні дитячі запитання варто відповідати максимально чесно, спокійно, не навантажувати зайвими подробицями; доцільно підібрати дитячу літературу відповідно до віку; при підозрі, що дитина виявляє нездорову цікавість до інтимної сфери життя, вчасно звертатись за порадою до  професіоналів.