sadМіський голова вже давно мріяв покласти край фінансуванню дитячих садочків з кишень батьків у Конотопі.

31 березня відбулася 9-а сесія міської ради, на якій було розглянуте і одноголосно прийняте  рішення депутатами міської ради про внесення змін до бюджету та виділення майже одного мільйона гривень на фінансування дошкільних закладів.

Відтак, Артемом Семеніхіним  підписано розпорядження міського голови про заборону збору коштів з батьків вихованців дитячих садочків  на їх ремонт та утримання.

Новина миттєво розлетілася містом, а з текстом розпорядження були ознайомлені всі завідувачі дошкільних закладів. Попри це, нехтуючи законами України та “закриваючи очі” на офіційне розпорядження міського голови, деякі керівники дозволили собі не відмовлятися від чергової “допомоги”, так званих ” благодійних батьківських внесків”, мотивуючи це тим, що бюджетні кошти ще не надійшли, а забезпечувати потреби садочків необхідно уже сьогодні.

Задля негайного припинення подібного свавілля, роз’яснення ситуації та розвіювання якихось сумнівів міський голова негайно запросив до себе в кабінет представників засобів масової інформації, начальника відділу освіти Ольгу Беспалу та завідуючу одного з дошкільних закладів міста. Артем Семеніхін в черговий раз наголосив, що відтепер жодної копійки на потреби дитячих садочків збирати не можна. Керівника, яка дозволила собі поставити під сумнів серйозність, надійність та правомірність дій та намірів міського голови, покарано доганою. Всіх інших, у разі повторення ситуації, чекає негайне звільнення. Разом з тим, Артем Семеніхін звернувся до громади з проханням запастися терпінням та віднестися з порозумінням до того, що потрібен певний проміжок часу, поки будуть втілені у життя принципово нові методи роботи та господарювання дошкільних закладів. Адже відтепер усі закупівлі будуть здійснюватися через відкриту електронну систему “Прозоро”, а це означає, що жодна копійка не буде витрачена не за призначенням та унеможливлює розкрадання бюджетних коштів.

На доповнення очільник міста поділився, що наразі уже готується його розпорядження про заборону збору коштів на ремонт шкіл. А у найближчих планах Артема Семеніхіна  забезпечити безкоштовне харчування дошкільнят міста та повністю “позбавитися поборів” у загальноосвітніх закладах. Тож залишається лише подякувати міському голові та побажати йому здоров’я і натхнення, щоб втілити все задумане в життя, разом зі своєю командою та депутатським корпусом працювати на розвиток нашого міста та підвищення добробуту його мешканців.

Все буде Україна!sad1