kst2В ніч на 1 квітня здійснено умисний підпал Конотопської студії телебачення. Невідомі розбили вікно на другому поверсі, де розташовується студія телебачення, а саме приміщення апаратної, та кинули пляшки із займистою сумішшю. Завданням зловмисників було нанести якомога більшої шкоди студії, знищити всю матеріально-технічну базу та припинити таким чином її діяльність. Варто сказати, що КСТ – це місцевий канал, який завжди висвітлював правдиву інформацію, зачіпав гострі моменти, що відбуваються в місті, озвучував ряд відомих прізвищ, вів активну діяльність по боротьбі з корупцією, постійно проводив прямі ефіри.

“Вчинено терористичний акт проти журналістської спільноти країни, проти громади Конотопа та всього народу України,” – заявив міський голова Артем Семеніхін. Він закликав всю журналістську спільноту втрутитися в ситуацію, адже це тиск на їхню діяльність. На місті надзвичайної ситуації працює слідчо-оперативна група. Про те, як  далі розвиватимуться події, буде повідомлено додатково.

P.S.: “Встане правда, встане воля…”, – немов промовляє, дивлячись на нас, великий пророк Тарас Григорович Шевченко, портрет якого не постраждав у вщент вигорілій кімнаті Конотопської студії телебачення.kstkst1