31.03.2016 проведено засідання круглого столу з питань координації взаємодії між службами при проведенні профілактичної роботи з komнеповнолітніми, схильними до правопорушень. До обговорення даного питання були залучені представники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, сектору ювенальної превенції Конотопського відділу поліції та служби міської ради у справах дітей.

На сьогодні державні установи працюють як на попередження негативних явищ серед дітей та підлітків, так і з наслідками їх неправомірної поведніки. Профілактична робота ведеться і з дітьми, і з батьками. Але жодна державна установа не в змозі зробити те, що може і повинна робити сім’я, На практиці  ж, іноді,  «достукатися» до батьків важче ніж до дітей.

Кожен девіантний підліток має свій набір відхилень у поведінці: прогулювання уроків, фізичне насильство над однолітками, грубість у спілкуванні з оточуючими, ворожість до людей, нехтування обов’язками, агресивну протидію педагогічним вимогам, недовіру до дорослих, неадекватну самооцінку та рівень домагань. Дуже часто це є результатом виховної занедбаності дитини у власній сім’ї, хоча батьки цього і не визнають.

Мудрі батьки – щасливі діти. Шановні батьки, підтримуйте дитину і допомагайте їй крок за кроком знаходити правильний шлях у світі дорослих через зрозумілі правила, позитивні очікування, заохочення та прояви довіри.