26 та 27 червня у Конотопі проходили різноманітні заходи присвячені Дню молоді. Розваги для цієї категорії міста були підготовлені на будь-який смак.

У суботу, напередодні свята, в молодіжному центрі «Сучасник» пройшов концерт «Рок для молоді» за участі рок-гуртів нашого міста та гостей з Сум та Кролевця. Ввечері в центрі міста під відкритим небом відбувся прем’єрний показ радянської кінокомедії «Весілля в Малинівці», яка своїм неповторним жанром розважила як молоде, так і доросле покоління глядачів.

27 червня зранку, вже традиційно, цієї літньої та спекотної пори святкові заходи розгорнулися на міському пляжі «Кандибине». Головною метою цих заходів було залучити всіх відпочиваючих до спортивних змагань на пляжі та на воді, під час яких можна було позмагатися з  пляжного футболу та волейболу, взяти участь у змаганнях на байдарках та отримати приємні подарунки.

Ввечері на центральній сцені пройшов молодіжний концерт «З молоддю в майбутнє» за участі художніх колективів міста. Приємним продовженням цього свята став концерт пам’яті Віктора Цоя в оригінальному живому виконанні гурту «Т-seven» з м. Суми. Як справжній господар, різновікова публіка радо вітала своїх гостей.

Закінчилося святкування молодіжною дискотекою простонеба.