vet1На минулому тижні відбулося засідання громадської організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку.

Почесні ветерани та  члени організації зібралися для підведення підсумків роботи за минулий рік та обговорили план заходів на найближче майбутнє.

Голова організації Дмитро Іванович Ярмак розповів про свої враження від Всеукраїнського заходу, на якому йому вдалося побувати у ролі запрошеного  – 7-го з’їзду організації ветеранів України. На з’їзді були внесені деякі зміни до Статуту організації  та піднімались питання щодо захисту прав ветеранів, пенсіонерів і всього старшого покоління громадян України.

Також ветерани обговорили план заходів щодо святкування та проведення Дня Перемоги  9 травня, роботи лекторської групи в навчальних закладах міста до 71-ої річниці Перемоги та  стан охорони зон пам’ятників та братських могил учасників Другої світової війни. Пройшовши багато в чому схожий життєвий шлях, розуміючи проблеми один одного, члени організації обговорили також надання практичної допомоги ветеранам за місцем проживання.

Захоплюючись ентузіазмом, наполегливістю, небайдужістю, працелюбністю, активною життєвою позицією членів організації, хочеться їм подякувати за проведену роботу та побажати здоров’я і довгих років життя.

Все буде Україна!vet2