dep31 березня 2016 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася дев’ята сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, на якій було розглянуто 28 питань, за результатами яких прийнято 27 рішень.

На початку сесії зареєструвалося 35 депутатів міської ради із 36. На сесії були присутні: Конотопський міський прокурор – Сегида Сергій Миколайович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області – Чеботарьов Юрій Юрійович, члени виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

На початку сесії депутати розглянули питання, яке було додатково включено до порядку денного сесії – про присвоєння звання «Почесного громадянина Конотопа» посмертно загиблим в АТО патріотам України Михайлу Суслу, Анатолію Шульзі, Євгену Бірюкову та Андрію Ваховському, яке було прийнято депутатами одноголосно.

Далі депутатами були розглянуті та затверджені рішення із земельних питань, комунального майна, затвердили Комплексну міську програму  «Правопорядок на 2016-2020 роки», були внесені зміни до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2015-2016 роки, затверджено кошторис видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік, затверджено Статут комунального підприємства «Муніципалітет», підтримано зміни до Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Банно-пральний комбінат Конотопської міської ради» на 2015-2016 роки, внесено зміни до Регламенту Конотопської міської ради 7 скликання, а також підтримані та затверджені  питання щодо соціального захисту населення.

Також депутати прийняли рішення «Про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2016 рік», затвердили положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та відділ міської ради з питань державної реєстрації, а також внесли зміни до положення про Центр надання адміністративних послуг.

На 9 сесії міської ради було прийнято рішення про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Конотопський край» – та редакції, співзасновником яких є Конотопська міська рада, затверджено Програму інвестиційного розвитку міста Конотоп на період до 2020 року, підтримано рішення щодо залучення фінансового ресурсу для модернізації водопровідно-каналізаційного господарства міста, а також внесені необхідні зміни до міського бюджету на 2016 рік та програми соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік.

З рішеннями дев’ятої сесії можна ознайомитись на офіційному сайті Конотопської міської ради у розділі «Громадянам».