0009 квітня 2016 року Конотопська дитяча музична школа №2 зібрала 55 талановитих учасників ІІІ Відкритого обласного конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах «Дзвінкоголосі сурми». Учасники конкурсу з міст Суми, Конотоп, Шостка, Глухів, Ромни, Кролевець, Путивль, Буринь, Середино-Буда,  та селища Сад Сумського району – представники 14 шкіл, радували гостей та жителів Конотопа розмаїттям духових та ударних інструментів.

Висококваліфіковане журі під головуванням викладача-методиста Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.Бортнянського Валерія Пастухова відмітило високий рівень учасників та організацію конкурсу.

За підсумками балів учні двох музичних шкіл міста Конотоп мають такі результати:

– номінація «блок-флейта»: Самусь Святослав – лауреат І ступеня (ДМШ №2), Лиса Вікторія – лауреат ІІ ступеня (ДМШ №2);

– номінація «флейта»: Баєр Поліна – лауреат ІІІ ступеня (ДМШ №2);

– номінація «кларнет»: Морміль Олександра – лауреат ІІ ступеня (ДМШ №2), Костенко Діана – лауреат ІІІ ступеня (ДМШ №2);

– номінація «саксофон»: Муштаєв Максим – лауреат І ступеня (ДМШ №2), Шекера Олександр – грамота за участь (ДМШ №1);

– номінація «ксилофон»: Петрушенко Марія – лауреат І ступеня (ДМШ №2), Ткаченко Олександр –  лауреат ІІ ступеня (ДМШ №2), Занько Олексій – лауреат ІІІ ступеня (ДМШ №1);

– номінація «тромбон, тенор»: Зарва Олексій – лауреат І ступеня    (ДМШ №2).

Наприкінці заходу всі присутні отримали насолоду від концерту дитячого духового оркестру. Начальник відділу культури і туризму Олена Шинкаренко привітала всіх присутніх з мистецькою подією та нагородила всіх конкурсантів дипломами переможців та подяками за участь.  Кожен учасник отримав на згадку про участь в конкурсі пам’ятні сувеніри, що було виготовлено за підтримки Конотопської міської ради.