Продовжується започаткована традиція з проведення  змагань за кубок міського голови. Так, 09 квітня 2016 у спортивному залі Політехнічного 0000000000000000000технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету відбувся Кубок міського голови м. Конотоп з волейболу серед чоловічих команд.

У змаганнях приймали участь команди міста Конотоп, а саме: «Зірка», «Локомотив», «Ветерани» та «ДПТНЗ ВПУ».

Організаторами змагань виступили міська федерація з волейболу, відділ міської ради у справах молоді та спорту. Значний внесок у їх проведення зробив особисто міський голова Артем Юрійович Семеніхін, завдяки якому команди отримали гідні нагороди за підсумками змагань.

Впродовж усієї гри кожен спортсмен докладав максимум зусиль для  перемоги своєї команди, демонструючи неабияку спритність, натхнення та професіоналізм. За результатами Кубку третє місце посіла команда «Зірка», друге – «Локомотив», а перше – «Ветерани».

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за те, що, попри всі життєві нюанси та перипетії, не дивлячись на вік та складнощі зі здоров’ям, вони продовжують знаходити час та можливість займатися спортом.