IMG_843713 квітня в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського відбулось відкриття виставки з фондів Сумського обласного художнього музею імені Никонора Онацького «Нематеріальна культурна спадщина людства: петриківські розписи, кролевецькі рушники», на якій представлені  роботи найвідоміших митців Дніпропетровщини та Кролевеччини.

В основі виставки лежить образне сприйняття рідної природи, любов до української землі, орнаментовані мотиви які привертають увагу не тільки колоритом, але й надзвичайною цілісністю творчої ідеї, а простота малюнка насправді приховує довгу й копітку роботу митця.

Вперше у нашому місті відкриття мистецької творчості було поєднано з  показом ексклюзивного одягу Зареслави Татенко – молодого українського стиліста і дизайнера жіночого одягу та аксесуарів, нашої землячки, колекція одягу якої неодноразово займала гран-прі на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

Зі святом живопису та моди присутніх привітали секретар міської ради Олена Багрянцева, начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко та директор міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Артур Мокроусов.

Виставку петриківського розпису та кролевецьких рушників презентували почесні гості заходу Людмила Федевич – завідувач відділу декоративно-ужиткового мистецтва та Наталія Курасова – провідний зберігач фондів Сумського обласного  художнього музею імені Никанора Онацького.

Чудовим доповненням заходу  стали виступи місцевих виконавців Ірини Шевченко, Анни Большак, клубу любителів гітари міського будинку культури «Зоряний» (керівник Микола Таскаєв).

Присутні на заході досхочу насолодились чудовими витворами мистецтва живопису та моди, приємно поспілкувались та залишили для себе приємні   враження та безліч позитивних емоцій.

Виставка «Нематеріальна культурна спадщина людства: петриківські розписи, кролевецькі рушники» буде експонуватись до 14 травня в міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського за адресою вул.Садова,2.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати дану виставку та отримати від її перегляду безліч незабутніх вражень.