30 червня в приміщенні міської ради відбулося засідання 53 сесії міської ради 5 скликання.

Згідно з порядком денним у ході сесії було ухвалено 22 проекти рішень, серед яких: розглянуто та затверджено зміни до програми економічного та соціального розвитку міста на 2010 рік, затверджено план роботи міської ради на ІІ півріччя цього року, внесено зміни до міського бюджету на 2010 рік, ухвалені рішення щодо оренди нежитлових приміщень та із земельних питань.

Також, на сесії було ухвалене рішення щодо реорганізації двох комунальних підприємств «Тепло» та «Ремавто» шляхом їх приєднання до комунального підприємства «Теплогарант».

Всі зауваження та пропозиції, які надходили від депутатів стосовно проектів рішень, були узгоджені в робочому порядку.