13 квітня з метою узагальнення досвіду представники Конотопської міської ради  в особі т.в.о. заступника міського голови Тетяни Іноземцевої, директора КП 55555555555«Муніципалітет»  Тетяни Міщенко та завідувача сектору міської ради з питань внутрішньої політики Інни Панченко відвідали Черкаську міську раду. Питанням №1 було вивчення досвіду впровадження у місті “громадського бюджету”. Також особливо корисною була позитивна практика Черкаської громади з втілення у життя важливої та дієвої роботи комітетів самоорганізації населення (КСН). Особливо вразила господарська діяльність КП «Черкаський водоканал», площа якого сягає 13 гектарів. На його території знаходиться вежа «Шухова», з висоти якої для конотопців відкрився чудовий краєвид міста Черкаси.

Загалом, безліч зустрічей, цікавих ідей, позитивних емоцій, суттєвих та добрих порад – це лише «крапля в морі» від того, що залишив по собі візит до славного міста на Дніпрі.

Безмежну подяку за гостинність, відкритість та щирість хочеться висловити всім посадовцям-колегам, які приймали конотопську делегацію, а особливо – свободівцю Ігорю Коломойцю.

Щиро дякуємо та сподіваємося, що дана зустріч – це лише початок дружніх відносин та співпраці між двома містами.

Чекаємо наших нових друзів у місті козацької слави Конотопі.

Все буде Україна!66666666666