Для надання практичної та методичної допомоги керівникам і фахівцям економічних служб підприємств усіх форм власності з питань дотримання законодавства з праці, 25колдоговірного законодавства, охорони праці, соціального захисту громадян представниками управління Держпраці України у Сумській обл., Сумської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м.Конотоп, управління соціального захисту населення КМР під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Конотопської міської ради 14.04.2016 в м.Конотоп проведено семінар-нараду, де обговорено наступні питання:

Про колективний договір на підприємствах міста. Розділи та додатки до колективного договору. – Ганзя О.А. – завідувач сектору праці УСЗН КМР.

Про відповідальність посадових осіб підприємств (фізичних осіб, які використовують найману працю) за адміністративні правопорушення у сфері праці – Романчук О.С. – державний інспектор з праці по м.Конотоп управління Держпраці України у Сумській обл.

Про роль профспілок в здійсненні громадського контролю за додержанням законодавства України про працю на підприємствах, установах та організаціях міста – Степаненко М.О. – голова та Ткаченко О.Г. технічний інспектор Сумської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

Про ефективність функціонування системи управління охороною праці на підприємстві, налаштування технологічного процесу, договір підряду, умови його укладання для виконання ремонтних робіт, вимоги до документації – Савченко Ю.Г. – спеціаліст  1 категорії з охорони праці сектору праці УСЗН КМР.

Про дотримання вимог безпеки під час експлуатації кисневого обладнання на підприємствах, установах, організаціях міста – Хоменко Ю.В. – головний  державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку управління Держпраці України у Сумській обл.

Про основні причини настання нещасних випадків, їх наслідки та заходи попередження. Законодавчі новації у сфері соціального страхування та праці з 2015 року – Іванов В.П. – заступник   начальника – страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Конотоп.

Основною метою проведення семінару було підвищення кваліфікаційного рівня керівників і фахівців підприємств, запобігання порушень чинного законодавства про працю.93