Міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради були проведені спортивні заходи присвячені до Всесвітнього дня здоров’я. port

3 квітня 2016 року спортивному залі Політехнічного технікуму відбулись змагання з баскетболу, І місце в змаганнях здобула команда «Житломасив», ІІ місце – команда «Порт», ІІІ місце – команда «КВРЗ».

6 квітня 2016 року в центрі спортивного дозвілля по вул. Червона Калина,14 відбулись змагання з гирьового спорту, місця розподілились так, І місце – Бочкун Роман, ІІ місце – Степановський Олександр, ІІІ місце –  Черненко Антон.

7 квітня 2016 року в центрі спортивного дозвілля по вул. Лісового,48 відбулись змагання з настільного футболу, переможцем змагань став  – Ганжа Сергій, ІІ місце – Мозговий Денис, III місце – Геращенко Ілля.

Ці змагання проводились з метою виховання у населення стійкого інтересу i звички до систематичних занять фізичною культурою i спортом.

Усі учасники змагань отримали великий заряд енергії, а також були нагороджені грамотами та призами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».