14 квітня у Сумській обласній дитячій бібліотеці ім.М.Островського під гаслом «Якщо читає дитина, Україна буде вільна та єдина» відбувся заключний етап обласного туру конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016», який проводиться вже дванадцятий рік поспіль з ініціативи громадської організації «Форум видавців» та за підтримки 111111111управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації. Це справжне свято для тих, хто любить книгу і читання.

За результатами проведених конкурсів, журі визначило переможця обласного туру конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016» і найкращого читача Сумщини серед учнів 7-х класів, ним стала користувач Конотопської центральної дитячої бібліотеки, учениця Конотопської міської гімназії, Калантаєнко Наталія. Наталія, як власниця почесного титулу «Найкращий читач області» візьме  участь у урочистих заходах в рамках Фестивалю дитячого читання «Книгоманія»,  що відбуватимуться з 13 по 15 травня в місті Львів, першому українському місті, яке отримало високий і почесний статус «Місто літератури Юнеско».

Всі учасники заходу отримали від організаторів грамоти, дипломи та заохочувальні призи. Також на дітей чекав «солодкий» сюрприз від колективу обласної дитячої бібліотеки, а саме торт у вигляді книги.