IMG_798016 квітня на базі Академії праці та соціальних відносин у місті Києві відбувся Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник».

Більше 150 солістів та колективів з різних міст України та Білорусії демонстрували свої вміння та навички.  З метою ознайомлення представників різних міст із розмаїттям культурного скарбу нашої держави, створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування та взаємозбагачення культурних традицій учасники виступали в номінаціях інструментальне мистецтво, танцювальний жанр і естрадний вокал.

Рідне місто представляли учні Конотопської дитячої музичної школи №2 та за підсумками конкурсу мають такі результати: в номінації «естрадний вокал» Осадча Анна, Шевченко Альона та Тимошевська Катерина (викладач Вікторія Осташко) поділили між собою І місце; в номінації «солісти-інструменталісти», фах гітара Пальчинська Віана (викладач Тетяна Паренаго) посіла почесне ІІ місце. Викладачі нагороджені почесними грамотами за високий рівень підготовки переможців конкурсу.

Конкурс відбувся за підтримки Міністерства культури України, Соціальної служби для сім`ї, дітей і молоді міста Києва та Благодійного фонду «Соняшник». Під час нагородження перший заступник Міністерства культури України Ігор Ліховий та голова правління Благодійного фонду «Соняшник» Алла Горбунова нагородили всіх учасників солодкими подарунками.