DSC_285216 квітня у міському будинку культури «Зоряний» відбувся звітний концерт хорового колективу ветеранів війни та праці (керівник Олена Колесник, концертмейстер Владислав Козачинський), які завжди дарують нам свій талант, а у цей день – ділилися палкою любов’ю до пісні, з щирістю, відвертістю та безпосередністю виконання.

Привітати колектив прийшли добрі друзі та шанувальники хору – почесна громадянка міста Конотопа, засновник хору ветеранів, громадський діяч Тамара Шулік, депутат Конотопської міської ради Тетяна Сизон, голова міської організації ветеранів війни і праці, Збройних сил та органів правопорядку Дмитро Ярмак та керівник народного хорового колективу «Рідна пісня» міського будинку культури «Зоряний» Олександр Шерудило.    У своїх виступах вони побажали хору ветеранів натхнення та ще багато років радувати прихильників і глядачів своєю незгасаючою любов’ю до пісні. Музичний дарунок – гарні українські пісні подарували учасники хору «Рідна пісня».

Майже дві години на сцені міського будинку культури «Зоряний» тривала велика концертна програма. Було багато прем’єр та відкриттів. Крім улюблених творів глядачам були представлені нові композиції, як у виконанні хору, так і у виконанні солістів – Тамари Бабич, Валентини Капітан, Михайла Василенка, Вадима Скотара, Олексія Серги, Ганни Ярохно, Віктора Гладуна, Михайла Василенка, Тамара Юрковської, Галини Гавро і Марії Мельник.

Маємо надію, що чудові пісні у виконанні хорового колективу ветеранів війни та праці міського будинку культури «Зоряний» і надалі радуватимуть мешканців нашого міста, а у наступному році, коли ми святкуватимемо 20-річчя даного колективу, вони нас порадують новим чудовим репертуаром.