narada22.04.2016 під головуванням керуючого справами виконкому міської ради Яроцького В.І. відбулося засідання  консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.  В роботі консультативної ради прийняли керівники управлінь та відділів міської  ради, заступник начальника управління пенсійного фонду, лікарі, відповідальні за медичне обслуговування постраждалих, Конотопської ЦРЛ ім.ак.Давидова і Конотопської міської лікарні, члени Конотопської міської в Сумській області організації  ВГОІ “Союз. Чорнобиль. Україна”

На засіданні консультативної ради обговорювалися питання добудови пам’ятного знаку „Жертвам аварії на ЧАЕС”, упорядкування території відведеної для поховання ліквідаторів (кладовище Шаповалівський напрямок), виділення коштів на придбання ліків за безплатними рецептами лікарів, лікування Чорнобильців у відділеннях денного стаціонару, пільгового проїзду, забезпечення житлом, заходи до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, перейменування колишнього проспекту Леніна  та інші.

В ході роботи консультативної ради Яроцький В.І. надав рід доручень керівникам управлінь та відділів міської  ради.