IMG_020921 квітня 2016 року в малій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею імені О.М.Лазаревського відбулася презентація персональної виставки писанок приуроченої до свята Великодня «Кольоровий дивосвіт писанки» учениці дитячої художньої школи – Анастасії Зимовець (керівник Олена Шкуть).

На виставці представлено дев’ять композицій з писанок: птах, рибка, листочок, квадрат, храм, дерево життя, квадрат у ромбі. Крім того на виставці представлено стрічкові композиції з різнокольорових писанок,  одноколірні тиснені писанки,  віночки з писанок та великодні кошики.

Представник міської освіти Марина Павлівна Шерудило – методист методичного кабінету, вручила грамоти відзнаки та подякувала учениці дев’ятого класу загальноосвітньої середньої школи №5, за кропітку працю у освоєнні вищої майстерності у розписі писанок, за створення персональної виставки писанок  та побажала  у майбутньому досягти почесного звання «Народного майстра».

Запрошуємо всіх бажаючих до 15 травня відвідати міський краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського за адресою вул.Садова,2, переглянути дану виставку та отримати від її перегляду безліч позитивних вражень.