osbb23 квітня у великій залі міської ради відбулися відомчі збори для співвласників багатоквартирних будинків. Це пов’язано з тим, що з 1 липня 2016 року вступає в дію Закон України, згідно якого усі мешканці  багатоквартирок змушені будуть визначитися з формою управління  свого будинку. Одна з таких форм, (доречі, найбільш дієва та сучасна) – це створення “Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” (ОСББ).

Сьогоднішня зустріч була організована за сприяння міського голови Артема Семеніхіна та організації депутата міської ради від фракції  “Самопоміч”  Інни Пащенко. Саме за її наполегливості напередодні була проведена широка  робота з реалізації даного заходу. Для роз’яснення мешканцям механізму створення та роботи ОСББ були запрошені досвідчені фахівці з цього питання: член Національної Ради України з питань функціонування ОСББ при кабінеті міністрів України, голова асоціації ОСББ “Сумщина” Роман Гученко та керівник  громадської спілки  “Рада голів ОСББ м.Тернополя” Сергій Лупак. У формі презентації та діалогу вони доступно розповіли всім бажаючим, яких, до речі, ледь вмістила велика зала, про алгоритм створення та роботу ОСББ. Всі зацікавлені у цьому процесі мешканці, які “тверезо” дивляться у майбутнє та живуть у ногу з сучасністю, отримали вичерпні відповіді на свої питання та інформаційну літературу.

Найближчим часом у місцевих засобах масової інформації з’явиться детальна інформація щодо ОСББ для накопичення знань у мешканців та визначення з подальшою долею свої будинків, а, отже, і  добробуту свого життя. Також, за детальною інформацією з цього питання ви можете звертатися до управління ЖКГ Конотопської міської ради або безпосередньо до депутата Інни Пащенко чи в офіс “Самопомочі”, по вул. Братів Лузанів, 48 біля кредитної спілки “Єзуч”.

Все буде Україна!