26 квітня виповнюється тридцять років з того дня, коли сталася аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. У серці кожного ця трагедія відізвалася відчуттям45454 біди, болю та тривоги за майбутнє. Минуло чимало років, але ця подія назавжди бідою увійшла до наших сердець і ще довго буде нагадувати про себе.

Наше місто та його мешканці брали активну участь у ліквідації аварії та відновленні забруднених радіацією територій. Ми схиляємо голови, віддаючи данину пам’яті  і шани тим, хто 30 років назад закрив світ від страшного радіаційного монстра, схиляємо голови перед пам’яттю тих, кого вже немає серед нас.

Чорнобиль продовжує свою руйнівну силу і сьогодні, нагадуючи нам про велику відповідальність перед тими, хто ціною власного життя заплатив за чужі помилки і врятував не одне покоління.

У нашому місті проживає чимало  осіб, що постраждали  від Чорнобильської катастрофи. Наше завдання – допомогти цим людям, зменшити заподіяне трагедією лихо, боротися з ним спільними зусиллями. Міська рада робить і буде робити все можливе, щоб допомогти людям, яких «обпалив» Чорнобиль.

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, миру та спокою, довгих років життя!

З повагою, міський голова Артем Семеніхін