zirku23 квітня  2016 року    у    Конотопській    дитячій    музичній    школі №1

відбувся  ювілейний Х регіональний  конкурс  юних  музикантів «Шлях до зірок», який проводиться  з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями, подальшого розвитку виконавської майстерності учнівської молоді та пропаганди  українських композиторів.

Визначення переможців конкурсу відбувалось у двох номінаціях: «фортепіано»  та «камерно-інструментальні ансамблі». Участь у конкурсі взяли 172 юних музиканти з 21 школи (15 міст Сумської, Чернігівської, Житомирської областей та  м.Києва).

Привітала учасників та побажала їм творчих успіхів начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко.

Членами журі конкурсу стали провідні викладачі з музичних шкіл Сумської, Житомирської областей  та міста Києва.

За результатами конкурсу вихованці дитячих музичних шкіл міста здобули  9 дипломів першого ступеня,  10 дипломів –  другого ступеня та 10 дипломів – третього ступеня.

Окрасою заходу та чудовим подарунком глядачам став концерт студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського.

Після чудового концерту переможці конкурсу, під дружні оплески глядачів, отримали дипломи  та ювілейні медалі, всі учасники – подяки.