DSC_124 квітня на майданчику біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся благодійний концерт у рамках ХI акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що мала назву «Врятуй життя дитини». Акція тривала у нашому місті з 4 по 24 квітня. ЇЇ метою є збір коштів на закупівлю медичного обладнання для реанімаційного відділення в Сумську обласну дитячу лікарню. За час проведення акції було зібрано кошти у сумі 4060,00 грн. Під час концерту волонтерами та активістами громадських організацій було продовжено збір коштів, підрахунок яких буде здійснено дещо пізніше, отже сума призначена на придбання медичного обладнання ще збільшиться.

З вітальним словом до присутніх звернулись секретар міської ради Олена Багрянцева та отець Степан, які привітали всіх зі світом Вербної неділі та зазначили на значущості для громади міста молодіжних ініціатив.

Гарний настрій та тепло своїх сердець дарували глядачам вихованці закладів культури та освіти міста. Кожен з учасників намагався подарувати глядачам найдорожче що у нього є, адже добро починається з кожного з нас, і якщо кожен даруватиме тепло сердець тим, хто цього потребує, то ми будемо єдині і непереможні в своїй меті – допомозі тим людям, які цього потребують.

Приємним сюрпризом у рамках заходу став виступ рок-гуртів «Новий день» та «Wrong Habit»,  чудові пісні яких викликали у глядачів справжнє захоплення.DSC_2

Ми щиро дякуємо усім, хто долучився до такої благородної справи, як збір коштів на закупівлю медичного обладнання для реанімаційного відділення в обласну дитячу лікарню. Сподіваємось що подібні акції стануть для нашого міста традиційними, та допоможуть врятувати ще не одне людське життя.