ns225 квітня 2016 року, під головуванням міського голови Семеніхіна Артема Юрійовича, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради.

На засіданні були присутні 12 членів виконавчого комітету, Наталич А.А., перший заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури, Борщенко Я.М., начальник управління доходів і зборів фізичних осіб Конотопської ОДПІ, керівники державних установ міста, керівники виконавчих органів міської ради та представники засобів масової інформації.

На засіданні були розглянуті основні питання: «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп за І квартал 2016 року», з якого доповіла Гапєєва Людмила Анатоліївна, начальник управління економіки Конотопської міської ради, та «Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у місті», з якого доповідала Розанова Оксана Михайлівна, начальник управління соціального захисту населення Конотопської міської ради.

Після розгляду питань членами виконкому були затверджені відповідні рішення.

Загалом на засіданні виконавчого комітету було розглянуто 26 питань та прийнято 26 рішень, які надійшли від виконавчих органів міської ради.

Наступне засідання виконавчого комітету міської ради планується 30 травня 2016 року.