11111111111111111111Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною і ми не маємо права на подібні помилки

26 квітня о 10.00 з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС  від будівлі міськвиконкому пройшла хода до пам’ятного знаку потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС, що знаходиться на проспекті Червоної Калини.  Далі відбувся мітинг-реквієм. Участь у ньому взяли міський голова Артем Семеніхін, секретар міської ради Олена Багрянцева, керуючий справами виконкому, заступники міського голови, керівництво Конотопської райдержадміністрації, чимало героїв-ліквідаторів, які проживають у нашому місті, керівники виконавчих органів міської ради, керівники установ та підприємств, представники політичних партій та громадських організацій міста, небайдужі мешканці міста. В ході церемонії всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Перед учасниками мітингу виступив міський голова Артем Семеніхін. У своїй промові очільник міста висловив щире співчуття та слова вдячності героям-ліквідаторам за те, що вони ціною власного здоров’я та життя врятували наше майбутнє від ядерного лиха. Міський голова також наголосив на тому, що готовий завжди допомогти учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Завершився мітинг-реквієм покладанням квітів до пам’ятного знака тим, хто врятував світ від атомної загрози та поминальним обідом.2222222222