23 квітня у Конотопі відбулась загальноміська акція «Зробимо Україну чистою – 2016», у якій взяло участь  біля 300 осіб. У рамках акції було охоплено 4 локації: місцеIMG_20160422_104537 відпочинку городян «Кандибина», пам’ятний знак на честь Конотопських дивізій, територія біля пішохідного містка в мікрорайоні «Воронцова», та територію біля залізничного мосту по вул. Садовій.

Студенти Індукстріально-педагогічного технікуму КІСумДУ, разом з учнями ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», ДПТНЗ «Вище професійно-технічне училище», з працівниками мережі магазинів «Watsons» та представниками  Конотопського виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області (№130), працівниками відділів молоді та спорту та відділу  з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та ПВО Конотопської міської ради взялись за впорядкування місця відпочинку городян «Кандибина». Протягом двох з половиною годин всі разом загрібали листя, збирала сміття, виламувала високі бур’яни, та виносила сміття, що було накопичене на території.

Студенти Політехнічного технікуму КІСумДУ та Конотопського інституту СумДУ займалися благоустроєм території біля залізничного мосту по вул. Садовій, вздовж залізничної колії.

Студенти Конотопського медичного училища впорядкували території біля пішохідного містка в мікрорайоні «Воронцово» та привели до ладу пам’ятний знак на честь Конотопських дивізій.

«Молодь нашого міста надзвичайно активна, вона ініціює та допомагає у проведенні багатьох різнопланових заходів, не цураючись при цьому і фізичної роботи на благо рідного міста», – прокоментувала  координатор заходу Ольга Качура.

Тож організатори Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою – 2016»,  якими в нашому місті виступила громадська організація «Молодіжний актив Конотопщнини» спільно з відділом у справах молоді та спорту Конотопської міської ради, висловлюють вдячність за сприяння в проведенні  акції мeрежі магазинів «Watsons», адміністрації та студентам ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», ДПТНЗ «Вище професійно технічне училище», Політехнічного технікуму КІСумДу, Конотопського медичного училища, Конотопського Інституту СумДУ, Конотопського Індустріально-педагогічного технікуму.

«Студентство радо відгукнулось на пропозицію всім разом прибрати територію, адже це корисна справа, до того ж в компанії друзів працювати ще приємніше. Тим паче що подібні заходи є традиційними для студентів нашого навчального закладу та молоді міста загалом», – зазначив Дмитро Сергійович заступник директора з виховної роботи ІПТКІСумДУ.