studНаприкінці минулого тижня за сприяння відділу міської раду у справах молоді та спорту в стінах Індустріально-педагогічного технікуму КІСумДУ відбувся міський фестиваль молодіжної творчості «Студентська весна – 2016»,  серед навчальних закладів міста І – ІV рівнів акредитації. У фестивалі взяли участь студенти та учні ПТКІСумДУ, ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», КІСумДУ, Конотопського медичного училища, ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей», ІПТКІСумДУ, ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей». Загалом програма фестивалю складалася з 36 художніх номерів.

Учасники фестивалю демонстрували свою майстерність в 6 номінаціях: народний та естрадний вокал (соло, малі форми, ансамбль), народна, класична та сучасна хореографія, театральне мистецтво СТЕМ та художнє читання, індивідуальне музичне виконання. Цьогоріч до складу журі ввійшло по 2 спеціалісти в кожній з категорій, що дозволило зробити результати конкурсу значно  об’єктивнішими.

Атмосфера в залі панувала надзвичайно дружня, студенти гучними оплесками зустрічали всіх, хто виходив на сцену. За результатами конкурсу всі учасники отримали грамоти та цінні подарунки.

«Подібні фестивалі, на мою думку, є надзвичайно важливими та актуальними в умовах сьогодення. Саме вони дають можливість кожному реалізувати свої здібності та не абияк піднімають дух патріотизму в молодіжному середовищі», – зазначила секретар міської ради Олена Юріївна Багрянцева.

Також цього річ на початку фестивалю було нагороджено переможців міського конкурсу бізнес-планів серед молоді «Молодий підприємець року», якими стали  Бесідовський Анатолій, Самусь Дмитро, Решетняк Ярослав, Лозицька Юлія. Молоді активісти підготували свої бізнес плани на гідному рівні