У січні 2006 року в Україні був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця», засновники котрого – молоді люди, які поставили перед собою мету – do serdпорятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, все стороннього контролю і публічного звітування. Вже 24 вересня 2006 року Фонд провів всеукраїнську благодійну Акцію «Почуйте всі!» з метою збору коштів для впровадження «Програми діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами слуху».

Акція, котра полягає в суспільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання, проводиться щорічно, весною, з тією різницею, що кожного року з галузей дитячої медицини вибирається нова тема. Сам збір коштів проводитися волонтерами, котрі обов’язково мають спеціально виготовлені скриньки для збору грошей та бейджі-ідентифікатори з символікою Фонду, що запобігає шахрайству.

У минулому році у всеукраїнській акції взяло участь понад 30 тисяч волонтерів – членів молодіжних та дитячих громадських організацій, учнів і студентів, які зібрали 2 мільйони 208 тисяч 524 грн.

Цього року акція мала назву  «Врятуй життя дитини»  метою якої був збір коштів на реанімаційне обладнання для обласної дитячої лікарні. 

Загальна сума коштів, зібраних в нашому місті протягом акції склала 6 518,70 грн.

Акційні скриньки можна було побачити в закладах культури, дитячих навчальних закладах, загальноосвітніх школах, професійно технічних та вищих навчальних закладах, центральній районній лікарні, районній раді, міській раді та міському центрі фізичного здоров´я населення «Спорт для всіх».

Окрім державних закладів, підприємств та організацій цього річ до акції долучилися приватні підприємства, а саме: магазин «Зайка», магазин «Чайка», магазин «Чашка», магазин «Роман», супермаркет «Щедрий кошик», кафе «Сніжинка», магазин «Шарм», магазин «Їжачок»,  магазин «Канц. партнер», магазин «Ніжинський», магазин «Світ пива», магазин «Сонечко» та магазин «Кооператор». Тож висловлюємо їм надзвичайну подяку за участь у акції.

А особливу вдячність хочемо висловити громадським організаціям «Студентський парламент» та «Молодіжний актив Конотопщини», адже саме вони, в період з 4 по 24 квітня, опікувались збором коштів, доставкою скриньок, підрахунком коштів та їх перерахунком на реквізити Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

На честь завершення акції 24 квітня 2016 року біля МЦКіД «Кінотеатр «Мир» відбувся заключний концерт, за організацію якого взялися МБК «Сучасник» та відділ у справах молоді та спорту, за звуковий супровід висловлюємо вдячність Конотопському інституту СумДУ та МБК «Зоряний», а участь у концерті взяли вихованці дитячої музичної школои №2, колектив «Веснянка» БНіТ, учні ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», студенти ПТКІ Сум ДУ, ІПТ КІ Сум ДУ, та КІСумДУ. Окрасою концерту стали виступи місцевих молодіжних рок гуртів «Новий день» та «Wrong Habit».

Усі зусилля, прикладені до проведення в місті акції були немарними. Сподіваймося в наступному році зібрана сума значно збільшиться.