26 квітня особи, які здійснюють незаконну підприємницьку  діяльність біля Конотопського ринку  в районі Воронцово перекрили рух транспортних засобів по вулиці 080808080Батуринській. Мітингувальники своєю ходою зайняли два пішохідні переходи, таким чином протестуючи проти заборони здійснення несанкціонованої торгівлі, якою вони займаються. Нагадуємо, що боротьба з незаконною підприємницькою  діяльністю біля Конотопського ринку триває більше десятиліття. Міський голова Артем Семеніхін зустрівся з протестувальниками для досягнення порозуміння. З метою обговорення  виходу із ситуації, яка склалася, продовження діалогу перенесли на 14 годину до міської ради. На зустрічі з підприємцями були також присутні  начальник відділу земельних ресурсів, відділу містобудування та архітектури  Конотопської міської ради, начальники та співробітники пожежної частини, поліції, КП “Муніципалітет”, державтоінспекції, податкової служби, прокуратури, відділу МНС, СБУ.  Представники всіх відомств донесли до громади той факт,що здійснення торгівлі на тротуарі біля ПОС “Конотопський ринок” неможливе згідно всіх прописаних норм і заборонене законом. В ході розмови було досягнуто домовленості, що підприємцям дозволено торгувати на місцях, які вони зараз займають, до 9 травня. Міський голова вкотре “пішов назустріч” торгівцям, оскільки розуміє їхнє положення, особливо перед святами.  “Я завжди  налаштований на конструктив, відкритий до діалогу, готовий піти на будь-які умови задля спільного вирішення питання і наведення ладу у місті, але виключно у законному руслі,” – заявив Артем Семеніхін. Ситуація з припиненням незаконної торгівлі перебуватиме на постійному контролі поліції, міського голови та директора КП “Муніципалітет” Тетяни Міщенко. Саме завдяки її зусиллям у Конотопі вже поборено стихійну торгівлю на “Невському” ринку. А з 10 травня має бути поставлена остаточна крапка в цій історії.

Все буде Україна!