Аби забезпечити публічну безпеку та порядок під час масових заходів, пов’язаних із святкуванням Пасхи та проведення поминальних днів, поліція працюватиме в посиленому режимі. Правоохоронці зроблять все від них залежне, аби свято пройшло без ексцесів і непорозумінь. Про це повідомив politsiiaвиконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції Сергій Чміль.

 

У зв’язку з відзначенням релігійного свята – Світлого Христового Воскресіння  поліцейськими вжито ряд організаційних та практичних заходів щодо забезпечення надійної охорони громадського порядку та безпеки на підпорядкованій території.

 

Аби не допустити сутичок між віруючими різних конфесій під час святкових заходів, керівництво відділу провело роз’яснювальну роботу зі священнослужителями та представниками релігійних конфесій щодо дотримання вимог чинного законодавства.

 

Під час проведення релігійних масових заходів, забезпечувати охорону правопорядку поліцейським допоможуть громадські активісти. Основна мета правоохоронців під час проведення святкових заходів – не допустити порушень публічного порядку та скоєння злочинів, тому посилену охорону місць масового перебування людей буде розпочато з суботнього вечора.

 

«Правоохоронці зроблять все від них залежне, аби свято було проведено на високому рівні, без ексцесів та непорозумінь, – говорить виконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції Сергій Чміль. – Також, ми звертаємося до конотопчан та гостей нашого міста з проханням дотримуватися чинного законодавства, негайно інформувати правоохоронні органи про всі види правопорушень, проявляти високу культуру та повагу до оточуючих з метою збереження спокою та святкового настрою».

 

Т. Пацак, старший інспектор Конотопського відділу поліції