5 липня в приміщенні міської ради під керівництвом міського голови Івана Огрохіна було проведено апаратну нараду з керівниками державних установ та структурних підрозділів міської ради з питань роботи галузей міста за тиждень, що минув.

Зокрема, в комунальній галузі міста, тривають роботи по поточному та капітальному ремонту дахів багатоповерхових будинків, ведеться робота з утримання будинків, прибудинкових територій та квітників. Також, згідно з даними управління ЖКГ, населенням міста за червень сплачено 98% коштів за спожиті житлово-комунальні послуги.

Окремо міський голова зауважив на недоліках у роботі щодо накриття люків каналізаційних мереж по місту, за які відповідає комунальне підприємство «ВУВКГ» та дав доручення керівнику розробити механізм їх накриття та контролю за ними.

Також, на нараді було розглянуте питання щодо проведених за 6 місяців 2010 року перевірок суб’єктів господарської діяльності сфери громадського харчування та сфери торгівлі, що здійснюють продаж продовольчих товарів. Як повідомила спеціаліст з питань захисту прав споживачів відділу контролю міської ради Наталія Гладун, щодо організації дитячого харчування у перевірених закладах зауважень не виявлено. При проведенні перевірок ринків та інших місць торгівлі, були виявлені порушення строків реалізації харчових продуктів, умов їх зберігання та реалізації. У результаті чого за 6 місяців було вилучено з продажу неякісний товар на суму понад 5 тис. грн., на підприємців накладено штрафи на загальну суму майже 9 тис. грн. З метою попередження та усунення таких порушень, перед відповідними контролюючими службами поставлено конкретні завдання та терміни їх виконання.