ses28 квітня 2016 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася одинадцята сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, на якій було розглянуто 20 питань, за результатами яких прийнято 20 рішень.

На початку сесії зареєструвався 31 депутат міської ради із 36. На сесії були присутні: голова військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка Мар’їнського району Донецької області Ливанчук Олег Петрович, депутати Сумської обласної ради Сердюк Олена Борисівна та Демеха Сергій Васильович, в.о. керівника Конотопської місцевої прокуратури Наталич Андрій Андрійович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області Чеботарьов Юрій Юрійович, т.в.о. першого заступника начальника Конотопського міськвідділу поліції Заїка Костянтин Володимирович, старший співробітник Конотопського відділу управління СБУ Дубина Юрій Григорович, члени виконавчого комітету Конотопської міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

На початку сесії депутати заслухали інформацію т.в.о. першого заступника начальника Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Заїки Костянтина Володимировича про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території міста у 2015 році, яку взяли до відома.

Далі депутатами були розглянуті та затверджені рішення із земельних питань, внесені зміни до Комплексної міської  програми  «Правопорядок на 2016-2020 роки» та до Програми розвитку комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2016-2017 роки, яке викликало жваве обговорення серед депутатів і в результаті якого, після погоджувальної ради із керівниками фракцій, було прийнято компромісне рішення.

Наступним питанням було прийнято рішення про місто-побратим Красногорівку. Після прийняття даного рішення в сесійній залі була урочисто підписана Угода про партнерські стосунки та співпрацю в культурній, освітній та економічних сферах між містом Красногорівка Мар’їнського району Донецької області, в особі керівника військово-цивільної адміністрації Ливанчука Олега Петровича та містом Конотоп Сумської області, в особі міського голови Семеніхіна Артема Юрійовича.

 

Далі депутати затвердили зміни до комплексної Програми «Освіта Конотопа» на 2014-2017 роки, до Програми зайнятості населення м.Конотоп на період до 2017 року, затвердили рішення про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ПІДЛИПНЕНСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ДИТЯЧОГО САДКА) «КОЛОСОК» ПІДЛИПНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції, прийняли рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які звернулися за допомогою до депутатів, продовжили термін дії «Міської Програми соціального захисту пільгових категорій населення м.Конотоп на І квартал 2016 року», внесли необхідні зміни до Плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, а також до міського бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік.