27 та 28 квітня у  нашому місті відбулись тренінги на тему «Медіаграмотність та протидія ворожій пропаганді». Учасниками тренінгів стали  студенти Конотопського 1медичного училища та студенти Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ.

Під час заходу вони дізналися чим відрізняються поняття: «інформування» та «пропаганда»,  зображали власне медіа поле та визначали для себе найважливіші види джерел інформації,  дізнавалися кому ж саме належать українські ЗМІ, аналізували відео сюжети та визначали чи дотримані журналістські стандарти в них,  дізналися, ким встановлюється цензура в нашій державі, а також на прикладах навчилися знаходити «джинсу» та виявляти фейкову інформацію.

Захід реалізувався в рамках проекту «Протидія ворожій пропаганді» Сумською міською громадською організацією «Молодіжна педагогічна спілка», за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та за активного сприяння відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

2Однак, на цьому реалізація даного проекту в нашому місті не закінчується, в травні місяці подібний тренінг відбудеться в ІПТКІСумДУ.

«Підвищення рівня освідченості молоді – одне з ключових завдань відділу. Тим паче, що тема медіаграмотності надзвичайно актуальна в умовах  територіального наближення нашого міста до країни агресора. Тож проведення тренінгів та семінарів для молоді наразі є одним з пріоритетних напрямків роботи нашого відділу», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга Качура.